Święto pracownika Służby Zdrowia

4-maja 2010 roku  odbyła się uroczystość Dnia Pracownika Służby Zdrowia połączona z poświęceniem i nadaniem sztandaru SPZZOZ w Wyszkowie.
Sztandar – z wizerunkiem św. Łukasza, herbem powiatu wyszkowskiego  i logo SPZZOZ w Wyszkowie został poświecony przez ks. dziekana Waldemara Krzywińskiego podczas Mszy Św. odprawionej w kościele św. Wojciecha. Dary w kościele nieśli członkowie zarządu: Dyrektor Naczelny Cecylia Domżała, Zastępca Dyrektora ds. Ekonomiczno – Administracyjnych Agnieszka Ogonowska oraz Naczelna Pielęgniarka Renata Błędkowska .
Po Mszy Św. uroczystości oficjalne odbyły się w restauracji „Baśniowa”. Gościliśmy przedstawicieli władz powiatowych na czele ze Starostą Bogdanem Pągowskim i gminnych oraz jednostek, działających na terenie powiatu wyszkowskiego. Przybyli również goście spoza powiatu wyszkowskiego w tym: Jerzy Sadowski – dyrektor szpitala w Przasnyszu, Mieczysław Romejko - dyrektor szpitala w Mińsku Mazowieckim, a także Iwona Kluczek- przewodnicząca Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Ostrołęce. Uroczystość w Baśniowej poprowadzili pracownicy Zakładu: Violetta Nida i Marek Jasiński. Prezentację multimedialną o naszym Zakładzie przedstawiła Zastępca Dyrektora ds. ekonomiczno – administracyjnych Agnieszka Ogonowska. Danuta Hołymczuk, jak przedstawiciel załogi Zakładu odczytała Akt Nadania Sztandaru. Gwoździe honorowe w drzewce sztandaru wbili przedstawiciele władz samorządowych i fundatorzy. Starosta Bogdan Pągowski uroczyście przekazał sztandar Dyrektor Cecylii Domżała. Z jej rąk w imieniu całej załogi odebrał go Henryk Kwiatkowski –Zastępca Dyrektora ds. Lecznictwa , Marlena Prus- Kowalska – pielęgniarka i Barbara Słowicka – położna. W czasie uroczystości wręczono także Nagrodę Dyrektora „Otwarte Serce „ przyznaną przez Kapitułę Nagrody. Otrzymał ją Pan Krzysztof Dzik wieloletni członek Rady Społecznej SPZZOZ w Wyszkowie. Z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia Dyrekcja Zakładu wręczyła dyplomy uznania 71 pracownikom z 30 i więcej - letnim stażem pracy w Służbie Zdrowia.
Pani Urszula Mikołajczyk za wieloletnia pracę i zaangażowanie na rzecz naszego Zakładu oraz przewodniczenie Społecznej Radzie SPZZOZ w Wyszkowie została uhonorowana Dyplomem Uznania.
Uroczystość uświetnił przygotowany przez uczniów Zespołu Szkół nr 1 im. Marii Skłodowskiej Curie w Wyszkowie specjalnie na tę okazję program artystyczn